O nás Nabízíme Sortiment Půjčovna Kde nás najdete Fotogalerie Kontakt

Představujeme náš sortiment

u-emuse google+

Speciálně pro stánkový prodej na kulturních akcích a různých festivalech jsme sestavili tuto jednoduchou, rychlou ale velmi chutnou nabídku jídel. Vybírali jsme z několika "festivalových" jídel až jsme se metodou zkoušení a zkušenosti ze samostatných akcí dobrali oné "velké šestky".

Všechna jídla jsou servírovány přesně, jak je uvedeno na našich fotografiích (foceno za provozu na akci). A tak se nemusíte bát, že dostanete něco jiného, než jste si objednali...

Pro případné zájemce však chceme podotknout, že se nejedná o kompletní výběr pro stánkový prodej na festivalech. Níže uvedené pokrmy jsou výběrem toho nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího širokou veřejností napříč celou českou republikou. Na žádost klienta uzpůsobíme nabídku Vašim požadavkům.

Pravý domácí bramborák:

Pravý domácí bramborák dělaný z čistých brambor bez jakýchkoli přídavků či dokonce polotovaru jako takového. Na naše bramboráky používáme výhradně pozdní brambory, jež nemají velký podíl vody. Dále kvalitní španělský česnek, který dodá říz. Mezi další suroviny patří vejce, pepř, majoránka, mouka, kmín drcený a kmín celý.

Pravý domácí bramborák

Grilovaná oderská klobása:

Grilovaná oderská klobása lehce pikantní chuti podávaná s hořčicí, kečup či křenem s lehkou oblohou a pečivem jistě potěší Vaše chuťové buňky.

Grilovaná oderská klobása

Burgr jako kráva:

Mezi naší nabídkou nesmí chybět pořádný burgr. A nejedná se o jen tak ledajaký burgr ale přímo o "BURGR JAKO KRÁVA" :-)

Na všech svých stáncích Vám nabízíme čtyři druhy burgru, který potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Vybírat můžete ze Samuraje, Baconu, Cheesu a Barbecue. Základem každého burgru je čerstvá zelenina, dle druhu burgru, křupavá žemle, výborný dresing, který se v každém burgru mění a 100% hovězí maso! Více o "Burgrech jako kráva".

Burgr jako kráva

Nakládaný a týden uleželý camembert:

A aby náš sortiment zastupoval všechny druhy dobrot, tak nemůžeme zapomenout ani na něco od sýrů. Zde Vám nabízíme nakládaný a týden uleželý camembert v pikantním nálevu. Který je spolu s okurkou, rajčetem a cibulkou do zlatova grilován a podáván v alobalu. Vyzrálou chuť sýra, jež se krásně roztéká, doplňuje chuťově barvitý americký dresink doplněný pečivem.

Nakládaný a týden uleželý camembert

Maxi hot-dog:

Náš maxi hot-dog nenechá nikoho hladovým. Velká bageta se sezamovými semínky a v ní Javořický párek s kečupem či hořčicí dle přání a to vše s velkolepou oblohou, ke které patří - rajče, zelený okurek, červená cibulka po celé délce housky. Na závěr to vše je doplněno kolečky nakládané okurky a celé přesypáno kyselým zelím. Nic Vás nepostaví na nohy tak jako náš maxi hot-dog:-)

Maxi hot-dog

Pravý Javořický párek:

Když je chuť na něco lehčího, tak nic nebodne, tak jako pravý Javořický párek. Podávaný jsou 2 kusy spolu s dekorativní oblohou a kečupem, hořčicí či křenem dle výběru. Pečivo samozřejmostí:-)

Pravý Javořický párek